Üniversitemizi grup halinde ziyaret etmek isteyenlerin aşağıda yer alan Ziyaret Talep Formunu eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir. Talebiniz ile ilgili onay durumu ve detaylar grup sorumlusunun e-mail adresine gönderilmektedir.

Ziyaretçi Grupları İçin Önemli Notlar

- Aynı gün ya da 3 gün önceden bildirilen ziyaret taleplerini sistem kabul etmemektedir.
- Tanıtım faaliyetlerinin verimli olabilmesi için ziyaretçi sayınızın hafta içi 45'i geçmemesi geziyi daha sağlıklı hale getirecektir.
- Üniversitemize günlük olarak hafta içi 6 grup kabul edilebilmektedir.
- Gruplar 09:00 / 11:00 ve 13:00 / 15:00 saatlerinde kabul edilmektedir. Belirtilen saatler dışında grup kabul edilememektedir.
- Geri bildirimler (özel durumlar dışında) e-mail ile yapılmaktadır. Bu bakımdan sürekli kullandığınız bir e-mail adresini bildirmeniz önem arz etmektedir.
- Faks ile yapılan talepler kabul edilmemektedir.
- Müdürlüğümüze iletilen ziyaret taleplerine, online onay-red yazısı ziyaret tarihinde en geç 1 hafta öncesine kadar gönderilmektedir. (Online onay - red e-mailiniz, ilgili adresinize ulaşmadığı takdirde tarafımızla irtibata geçiniz.)
- Ziyarete gelecek grupların sayı, iptal gibi değişiklik taleplerini ziyaret tarihinden en az 2 iş günü öncesine kadar yapmaları gerekmektedir.
- Ziyarete gelecek grupların kendilerine verilen randevu gün ve saatinde üniversitemiz Döşemealtı Kampüsü'nde olmaları gerekmektedir. Bu durum tanıtım, gezi ve ikram için önem arz etmektedir. Ayrıca yapılacak programın sağlıklı işleyebilmesi de yine bu konuda hassasiyeti gerektirmektedir. Üniversitemiz gecikme, habersiz değişiklikler, tek taraflı uygulamalar gibi işleyişi sıkıntıya düşürecek durumlarda ihtiyaç halinde yapılacak programı iptal etme hakkını saklı tutar.

Ziyarete Gelecek;

Ziyarete Gelecek Grup Sorumlusunun;